ПОБЕДА НА РЕПУБЛИКАНСКО ПО ВОЛЕЙБОЛ

VOLEJBOL4

Отбора по Волейбол девойки 8-10 клас от нашата гимназия се класира за финали на Ученическите игри.

На 18. 04. 2012г  в гр. Севлиево се проведе зонален турнир от ученическите игри по волейбол. В него участие взеха областните първенци от областите: Велико Търново, Габрово, Ловеч и Плевен. Представителния отбор на нашата гимназия победи полуфиналната среща убедително с 3:0 гейма отбора на Луковит и се класира за финала. На финала отново спечелихме категорично с 3:0 гейма срещу отбора на Севлиево. С този резултат отбора по волейбол девойки на ПГСАГ „Н. Фичев” се класира в между първите 9 отбора в страната на тази възраст и предоби право за участие във финалния турнир, където ще се определи крайното класиране. Турнира ще се проведе от 30. 05. до 03. 06. 2012г. в гр. Габрово.